Nový očistný rituál s reparačným a regeneračným účinkom od značky Larens je už v predaji! Zoznámte sa s mliečkom a tonerom Repair +. Povedali by sme, že sú skvelým doplnkom rady Larens Colour, ale tieto prípravky sú oveľa viac ako odličovanie

Čo spôsobí, že si tieto produkty zamilujete od prvého použitia?
Reparačný účinok už vo fáze odličovania? S novým duom od Larens to je možné! Aktívne zložky oboch prípravkov boli vybrané tak, aby pôsobili synergicky a dosiahli efekt čistenia, zvlhčovania, vyživovania, spevnenia a upokojenia pokožky. Táto synergia zabezpečuje optimálny reparačný účinok, čiže Repair+.
Vďaka ošetrujúcim zložkám mliečko aj toner viditeľne rozjasňuje, hydratuje a vyhladzuje pokožku a zanecháva ju saténovo hladkú (takzvaný Satin Effect). Ak sa vyhýbate kozmetike, ktorá obsahuje: parabény, PEG, fenoxyetanol, nylon, hliník, PVP, SLS a mikroplasty, tak prípravky Larens Repair+ Milk a Larens Repair+ Toner budú pre vás ideálne.
Prečo sú výnimočné?
Larens Repair+ Milk…
je aktívny reparačno-čistiaci prípravok. Obohatí dennú starostlivosť o ďalší krok k dokonalej hydratácii a hĺbkovému vyživeniu pokožky. Veľmi efektívne a šetrne odstráni aj silný mejkap. Môže za to výživný ryžový olej, ktorý posilňuje odličovacie vlastnosti prípravku.
*Z dôvodu ochrany životného prostredia predávame pumpičku k produktu Larens Repair+ Milk zvlášť. Menej plastu znamená viac zdravia a zelene! Po vyprázdnení produktu jednoducho odšróbujete pumpičku, umyjete ju a vložíte do novej fľaše s mliečkom. Kúpite raz, používate celý čas!
Larens Repair+ Toner…
je tonizačno-reparačný prípravok na tonizáciu pokožky. Kyslá reakcia prípravku obnovuje prirodzenú hladinu pH pokožky, chráni ju pred baktériami a zabezpečuje mikrobiologickú rovnováhu. Obsahuje kolagén, ktorý má reparačný účinok už vo fáze tonizácie.