Skvelá premiéra: lisovaná kozmetika Larens Colour

Lisovaná kozmetika Larens Colour je ako “posledný ťah štetcom”, ideálne dokončenie makeupu.Prináša jemný matný efekt hladkej pleti, zvýrazňuje ju, tvaruje kontúry tváre a dodáva mladistvý vzhľad, ktorému odolá len málokto.

Na základe prírodných a minerálnych prísad s kľúčovými vlastnosťami pre konečný efekt make-upu, splynú s pokožkou a umožňujú jej dýchať. Rovnako dôležité je, že neobsahujú toxické emulgátory, umelé filtre, cyklické silikóny, amóniové deriváty mikroplastov a nylonu, parabény a PVP.

Pridanie prírodných ošetrujúcich prísad, ako je výťažok z magnólie, bodliakový olej z bodliaku požltu farbiarskeho, kyselina linolénová, karnaubský vosk, vitamíny a oxid kremičitý, dokazuje, že Larens Color je viac ako len make-up.

Larens Colour Powder – ľahký lisovaný púder, zabezpečuje hodvábne dokončenie make-upu a jemný zmatňujúci efekt.

Larens Colour Bronzing Powder – ľahký bronzujúci, lisovaný púder. Vyrovnáva tón pleti, dodá Vašej pleti prirodzene opálený vzhľad.

Larens Colour Highlighter – saténový lisovaný rozjasňovač na tvár a telo. Prirodzene rozjasňuje tvár s efektom glow alebo efektom tafli.

Larens Colour Blusher – matujúca lícenka v ľahkom púdrovom zložení obohatenom o ošetrujúce prísady, ktoré predchádzajú vysušovaniu pleti.

Larens Colour Eyeshadow – intenzívne pigmentované očné tiene. Poskytujú výrazný, ale prirodzený efekt a saténový povrch.

Larens Colour Eyebrow Powder – púdrové tiene pre líčenie očí. Umožňujú zvýrazniť alebo upraviť líniu obočia.

Doplnky na líčenie Larens Colour

Štetce na líčenie Larens Colour sú vyrobené z najkvalitnejších prírodných a syntetických chlpov kôz, verne napodobňujú prírodné chlpy z hľadiska pórovitosti a pružnosti. V ponuke Larens Color: štetec na tiene, štetec na púder, štetec na nanášanie lícenky.

Paletka s vymeniteľnými vkladmi – vyberte si svoje obľúbené lisované výrobky Larens Color a uložte ich do magnetickej paletky so značkou Larens. Svoj výber môžete ľubovoľne upravovať, kedykoľvek pocítite chuť na zmenu.

Ak Vaša kolekcia kozmetiky a doplnkov potrebuje predsa len trochu viac priestoru a vhodné prevedenie, túto úlohu perfektne splní profesionálny kufrík Larens Color.