Ako získať mladistvý vzhľad vašich rúk?

Podávanie rúk už viac nebude prezrádzať váš vek. Vyskúšajte tieto kozmeceutiká!

Pokožka rúk je veľmi citlivou, čo vyplýva z jej minimálnych tukových tkanív. Počas dňa ju vystavujeme rôznym záťažovým situáciám a to rozhodne týmto tenkým vrstvám na pokožke neprospieva.

Najcitlivejšia je koža na chrbtoch rúk, rýchlejšie sa narúšajú jej prirodzené ochranné mechanizmy, čo sa prejavuje na jej starnutí. Voľbou larens kozmeceutík založených na komplexe biopeptidov a nutrivi vode sa dosahuje správna úroveň hydratácie. To už samo veľa napovedá…

regeneráciou pokožky rúk už viac nemusia byť starosti

Hydratujete svoje ruky každý deň a stále vás trápi pocit napätej a suchej pokožky? Nie ste v tom sami, keďže wellu larens recenzie taktiež dokazujú zvýšený záujem poznať receptúru a účinky nových repair hand creams. Na základe vlastných skúseností budete postupne zisťovať, ako larens intenzívny regeneračný krém prinavracia zdravý vzhľad suchej a zničenej pokožke rúk.

Ako ruka v ruke spolu súvisí, nadväzuje na seba starostlivosť o ruky a nechty. Už na samotnom larens poradenstve vás vystríhajú pred zaťažovaním rúk v rôznych extrémnych situáciách. Môže ísť o bežné prechody zo zimy do prekúrenej miestnosti, ale aj o oslabenie obranných mechanizmov pod prúdom horúcej vody (na umývanie, ale aj dlhší kúpeľ používame len vlažnú vodu).

Náš tip – domácim trikom je regenerácia reparačnou zmesou na ruky a nechty pod „rúškom“ špeciálnych kozmetických rukavíc. Prítomnosť bioaktívnych peptidov rybieho kolagénu v nails and more repair mask a viacerých aminokyselín vyhladzuje pokožku rúk, pozitívne pôsobí na nechtovú platničku a jej blízke okolie.

Ponáhľate sa? Kozmeceutiká prinášajú skutočne futuristické riešenia

Dlhodobá ochrana rúk, tváre a ostatnej pokožky vystavenej chladu a mrazu potrebuje neraz až trojnásobný regeneračný a vyživujúci účinok. Len tak môžu byť ďalej podporované ochranné štruktúry poškodených tkanív.

Preukázateľné sú účinky okamžitej a dlhodobej hydratácie všetkých vrstiev pokožky po použití multifunkčného biopeptide komplexu patentovaného spoločnosťou wellu. Larens multifunkčné krémy si zachovávajú nielen úžasné aplikačné vlastnosti, ale pokožku nezaťažujú žiadnym lepivým, hrubým filmom. Jednoducho – sú vhodné do každého počasia!