Večerné čistenie pleti, ako na to?

Večerné čistenie pleti rýchlo a efektívne. Ako na to?

Pravidelným čistením pleť zbavujeme nielen nahromadených nečistôt, ale výberom správnych produktov napomáhame k jej ošetreniu a hydratácii. Čistenie je základným ranným a večerným krokom pre všetky typy pleti a bez ohľadu na to, či sa líčite alebo nie.

Larens čistenie pleti je jemné, šetrné, pričom sa zameriava na komplex prirodzených zložiek rohoviny a obranný hydrolipidový kožný film. Pleť po očistení má zostať vláčna, pružná, nikdy nie napnutá a drsná s odôvodnením, že ide o prirodzené pôsobenie účinných látok. Na tieto fámy upozorňuje larens poradenstvo a svojim užívateľom odporúča jedinečnú formulu Organic Plus s komplexom prírodných peptidov rybieho kolagénu a s ektoínom.

Výhody kolagénových prípravkov na čistenie pleti:

  • každodenná multifunkčná starostlivosť pre pleť so sklonom k akné, taktiež pre citlivú a začervenanú pleť
  • obsahuje vlastné seboregulačné účinky, chráni bunky pleti pred poškodením a predčasným starnutím
  • v jednom kroku prináša larens čistiaci produkt aj tzv. fázu dočistenia a hydratácie

Večerné čistenie pleti, ako na to? Pozor, večernému čisteniu pleti predchádza odlíčenie mejkapu, riasenky a ostatných dekoratívnych prípravkov. Čo je vhodné pre citlivé okolie očí a pier? Na wellu larens recenziách nájdete skvelé odporúčanie na micellar lotion. Micely esterov mastných kyselín pôsobia ako „magnety“, ktoré pri styku s kožou viažu nečistoty a nadmerný kožný maz.

Na čistenie pleti používajte prípravky podľa typu svojej pleti, alebo… Uprednostnite ľahký čistiaci a ošetrujúci olej, ktorý na seba viaže nadmerné tuky. Tým, že ho použijete na opláchnutú tvár, v kontakte s vodou jemne pení a dokáže odstrániť aj vodeodolné usadeniny. Takto je účinnejším než pleťové mlieko. To si samo neporadí s vodou rozpustnými nečistotami a je potom nutné použiť čistiace tonikum. Pre účinnejšiu hydratáciu nezabúdajte v poslednom kroku na krém. Pleť sa vám každým ránom viac a viac odvďačí!