Perfektná dekoratívka sa musí vedieť o pokožku postarať. Ako sa to podarilo Larens Colour?

Kedysi musela dekoratívna kozmetika spĺňať len dve podmienky. Podčiarknuť krásu ženy a prekryť prípadné nedokonalosti. No dnes to už nestačí. Kvalitná dekoratívna kozmetika by mala tvár nielen zahaliť do farieb, ale dodať jej aj starostlivosť, ktorá podporí jej prirodzený pôvab a zdravie. A práve to sa podarilo dekoratívke Larens Colour! Chcete vedieť ako?

Omladzujúci make-up a korektor

Základom každej kozmetickej taštičky je kvalitný make-up, ktorý vyrovná tón pleti a hlavne pôsobí prirodzene. No ten značky Larens Colour prináša predsa len niečo navyše. 

Tak, ako väčšina kozmetických produktov Larens, aj make-upy obsahujú Liposomal Collagen Complex, ktorý má anti-age účinok. Spolu so zložkou Phytodermina Lifting pokožku spevňuje a s pridanými 3 typmi kyseliny hyalurónovej ju maximálne hydratujú a vyplnia prípadné vrásky.

Potrebujete zamaskovať začervenania, akné alebo kruhy po prebdenej noci? Korektor značky Larens Colour vám ich nielen prirodzene prekryje, ale dokonca upokojí zápaly či podráždenia a zbaví vás opuchov pod očami. Samozrejmosťou je taktiež Liposomal Collagen Complex a kyselina hyalurónová, ktoré pleti vrátia stratenú mladosť.

Korektor ani make-up pravdaže neupchávajú póry a môžete si ich vybrať v GLOW alebo MATTE verzii, podľa toho, či uprednostňujete žiarivú a šťavnatú pleť alebo má vaša pokožka tendenciu mastiť sa. V tom prípade radšej siahnite po  jemne zmatňujúcej verzii.

Liftingový a regeneračný BB krém

Dávate prednosť ľahkým a jemne pigmentovaným produktom, ktoré na pokožke ani necítite a len vám zjednotia tón pleti? Tak to musíte vyskúšať BB krém plný prírodného a ošetrujúceho zloženia! 

Ten značky Larens Colours totiž obsahuje až 94 % prírodných zložiek, z toho 20 z nich je aktívnych a pomáhajú hydratovať, liftingovať, regenerovať a chrániť pokožku, napríklad aj pred baktériami, ktoré na nás striehnu za každým rohom. Niekedy stačí priložiť si mobil k tvári a pohroma je na svete.

Tento BB krém sme zbavili aj toxických látok, rozpúšťadiel, alergénov, parabénov, či iných škodlivých zložiek. Takže si na svoje prídu aj tí, ktorí majú naozaj citlivú pokožku.

Púdrové produkty s vitamínmi C a E

Máte pocit, že väčšina púdrových produktov sú skôr „cementy”, ktoré pokožku nepríjemne stiahnu? V prípade Larens Colours púdrov, bronzerov, líceniek a highlighterov to vôbec neplatí. Majú totiž ľahké a priedušné zloženie, ktoré nevytvára efekt masky. 

Pridaný minerál oxidu kremičitého pleť bezchybne vyhladí a nedovolí produktom nepekne sa usadiť v záhyboch tváre. Lícenka dokonca obsahuje aj omladzujúce vitamíny C aj E a pridaný bodliakový olej s kyselinou linolénovou obnovia hydrolipidovú bariéru kože, takže zabránia jej vysúšaniu.

Či už chcete len zafixovať make-up alebo svoju pokožku zmatniť, či dodať jej trošku farby, vďaka Larens Colour púdrovým produktom jej môžete poskytnúť naozaj kvalitnú a nevysušujúcu starostlivosť.

Aj vy radi vyzdvihujete svoju prirodzenú krásu dekoratívnou kozmetikou? Siahnite po takej, ktorá vašu pleť nielen skrášli, ale doslova rozhýčka. Kliknite na náš Larens e-shop a vyberte si kvalitnú dekoratívku, ktorú si vaša pleť naozaj zaslúži.