Recept na mladú pokožku bez vrások? Stačia vám tieto 2 ingrediencie!

Aj na vašej pokožke sa už podpísal zub času? Nezúfajte! Stále jej môžete prinavrátiť zašlú krásu, pevnosť a hydratáciu. Rozhodli sme sa vám odhaliť tajomstvo kolagénových produktov značky Larens, ktoré vám pomôžu získať pleť vašich snov.

larens

Starnúť sa dá aj do krásy

Suchá pleť plná vrások či ochabnutá a drsná pokožka. Aj to sú príznaky zrelej pleti, ktorá vekom stratila tú najpodstatnejšiu stavebnú látku. A tou je kolagén. 

Od určitého veku naše telo každým rokom znižuje produkciu kolagénu. Výsledkom sú prvé vrásky, šupinky či jednoducho pokožka bez života. Ako tento proces zvrátiť? Jednoducho! Starnutiu tela síce nezabránite, no môžete pleti dodať to, čo stratila. 

Zabudnite na skalpel

Myslíte si, že vašou jedinou cestou, akou môžete získať šťavnatú a mlado vyzerajúcu pleť je ľahnúť si pod skalpel? Dovoľte nám vyviesť vás z omylu. Jediné, čo potrebujete, je tá správna synergia aktívnych zložiek vo vašich kozmetických produktoch. 

Chce to len správnu receptúru, najkvalitnejšie ingrediencie a vedecké výskumy, ktoré ich pozitívne účinky na pleť potvrdili. Ale nejdeme vás ďalej napínať. Predstavujeme vám spojenie biopeptidového a lipozomálneho kolagén komplexu, ktoré vám prinesú zdravím žiariacu pokožku.

Čo je biopeptidový komplex?

Ak niečo dokáže skrížiť cestu biologickým hodinám, tak je to práve biopeptidový komplex, ktorý je najúčinnejším spojencom pri spomaľovaní procesu starnutia pokožky. Jeho účinky sú jednoducho úžasné. 

Okrem toho, že pomáha tvorbe kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej, ktoré sú zodpovedné za perfektný stav pokožky, tak dokáže spomaliť aktivitu enzýmov zodpovedných za starnutie.

V čom je jeho tajomstvo? Je to trojkombinácia signálnych, uvoľňujúcich a transportných peptidov. Každý z nich má inú funkciu, ako napríklad stimuláciu tvorby kolagénu a elastínu, uvoľnenie svalov zodpovedných za vznik mimických vrások či regeneráciu hlbokých vrstiev kože. To všetko má za následok mlado vyzerajúcu a zdravú pleť.

  

Čo je lipozomálny kolagén komplex?

Toto inovatívne spojenie prírodných peptidov a rybieho kolagénu je za pomoci lipozomálnych nosičov prenesené až do najhlbších vrstiev kože, kde majú na celkový jej stav oveľa silnejší účinok. 

Výsledkom je okamžité zjemnenie vrások, hustejšia štruktúra pleti a spustenie jej obnovovacích procesov. Jednoducho povedané, získate liftingový efekt a pocit ultra hydratácie aj bez vpichu ihiel.

Napriek silným účinkom je tento komplex naozaj bezpečný a zložením čo najprírodnejší. Neobsahuje žiadne dráždivé ani toxické rozpúšťadlá, emulgátory, kondicionéry či konzervačné látky. A to je skvelá správa pre všetkých ľudí s citlivou alebo alergickou pokožkou.

Doprajte svojej pleti špeciálnu starostlivosť, ktorú si naozaj zaslúži. S kolagénovými kozmetickými produktmi značky Larens môžete aj vy získať mladú a krásnu pokožku bez bolestivých chirurgických zásahov. Stačí navštíviť náš Larens e-shop.